Kthehu
Përshkrimi Afati për aplikim: 12.07.2019
Kërkojmë punëtor për këto pozita:

2 Kamarier dhe 2 Banakier.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin e telefonit: +38344123591 / Viber.

Adresa: Eiscafé "San Remo", Sheshi "Adem Jashari" Lipjan.

Eiscafé San Remo
APLIKO TANI
Bashkangjit CV (doc,docx,txt,pdf,zip)