Kthehu
Përshkrimi Afati për aplikim: 24.08.2017
V-Market shpall konkursin:
  • Kerkoj 4 sektoriste(femra) per market.
Te interesuarat te dergojn CV dhe nje foto ne e-mail gblerim79@gmail.com

V. market
APLIKO TANI
Bashkangjit CV (doc,docx,txt,pdf,zip)
advertisment