Kthehu
Përshkrimi Afati për aplikim: 14.08.2017
Restauranti  IN-N-OUT Sh.P.K-Hap konkurs pune per keto pozita:

1. Shankist
2. KamarierTe interesuarit mund te paraqiten ne tel  049887000 si dhe ne email adresen :morinaarben@hotmail.com

IN-N-OUT SH.P.K
APLIKO TANI
Bashkangjit CV (doc,docx,txt,pdf,zip)
advertisment