Kthehu
Përshkrimi Afati për aplikim: 16.04.2017
Kerkojm te punesojme: Prezentuese ne Showroom, ne Kompanin Durmishi SHPK. Me orare te plote 08:00 – 17:00. I/e cili/a do te kete kontakt direkt me klientet, te jete e komunikueshme dhe e sjellshme ne cdo situate.

Te interesuarat te dergojne CV me foto ose te prezantohen ne zyrat tona 9.00-17.00 nga e hena/premte.


Aftesi komunikuese, dhe menagjeriale.

Nuk eshte i domosdoshem diplomimi

E-mail: info@durmishi-ks.com
Web: www.durmishi-ks.com
Mob: +386 49 693 333
Adresa: Veternik, Prishtine 10000 Kosove

Durmishi SHPK
APLIKO TANI
Bashkangjit CV (doc,docx,txt,pdf,zip)
advertisment